DIN HEMGÅRD I GAMLA STAN

Kontakt

 

Mäster Olofsgården

Tel: 08-10 20 19, 070-4804737

Besöksadress: Svartmangatan 6, Gamla stan

Postadress: Svartmangatan 6, 111 29 Stockholm

E-post: info@masterolofsgarden.se

 

Organisationsnummer: 802006-0730

Postgiro: 2019-8

Bankgiro: 5451-3825


Christel Schultz, verksamhetschef

Mobil: 070-4804737

E-post: christel.schultz@masterolofsgarden.se

Lisa Hellberg, biträdande verksamhetschef
Mobil: 072-2513334
E-post: lisa.hellberg@masterolofsgarden.se

 

Receptionen

Anna Jarrick

Tel: 08-102019, 072-2513302

E-post: anna@dorren.nu

Lokalbokning
Elin Krantz

Tel: 072-251 33 36
E-post: info@masterolofsgarden.se

 

Barn- och ungdomsverksamhet

 

Suzanne Linderholm, chef fritids och fritidsgård

Tel: kontor 0704-499953

E-post: suzanne.levis@masterolofsgarden.se

 

Fritidshemmet

Tel: 0704-499 954 (medtages på utflykter)

E-post: piraten@masterolofsgarden.se

 

Mellanstadieklubben/Fritidsgården 6:an

Tel: 0704-499 955

E-post: 6.an@masterolofsgarden.se

 

Mira Kowalevska-Rydh, barnskötare

E-post: mira.kowalevska-rydh@masterolofsgarden.se

 

Robert Malmberg, fritidsledare

E-post: robert.malmberg@masterolofsgarden.se

Calle Ekerstam, musikpedagog

Lars Basse Hellberg, fritidsledare

 

Dörren


Anna Jarrick, projektsamordnare och ungdomspedagog
Tel: 072-2513302
E-post: anna@dorren.nu

Elin Krantz, resurs Dörren
Tel: 072-251 33 36
E-post: elin@dorren.nu

Jesper Welander, musiktekniker

E-post: jesper.welander@masterolofsgarden

 

Besöksadress: Svartmangatan 6, Gamla stan

Postadress: 111 29 Stockholm

Tel: 08-10 20 19 (vx), 070-4804737

E-post: info@masterolofsgarden.se

christel.schultz@masterolofsgarden.se

Tack till: Helen Petrés Stiftelse, Bonniers Familjestiftelse, Rotary Gamla stan, Stockholms Stads kulturförvaltning, Stockholms Domkyrkoförsamlings fonder, Domkyrkoförsamlingens lokalförening till barn- och ungdom, Gålöstiftelsen, Prins Carls Stiftelse, Zonta Stockholm I, Stockholms Stads Äldreförvaltning, Mäster Olofsgårdens Bidragsfond, Oskar II och Drottning Sophias Guldminnesfond, Kronprinsessan Margarethas minnesfond, Sällskapet för Makarna Malmqvists minne, Stiftelsen
Mäster-Olofsgården, Dagens Industri, V.TAB, Svenska Filminstitutet.